Hubálek – Černý – Šebrle - Grunta – Skalický
Pirkl/78.Š.Kopecký/ – Fikejz – M.Kopecký/80.M.Ráb/ - Kukla/80.Svoboda/
Chalupník – Pinkava/71.Krummer/
BRANKY: 20.´ M.Kopecký, 32.´ Chalupník, 70.´ a 77.´ Kukla

Po dvou porážkách bez vstřeleného gólu béčko konečně zabralo a po dobrém výkonu hladce zdolalo soupeře z horní poloviny tabulky. Od úvodních minut byli domácí lepším týmem, tlačili se před branku soupeře, kde však dlouho nic podstatného nevymysleli. Ve 12. min. měl gól na kopačce Pirkl, ale po centru Chalupníka mu scházelo ke skórování několik centimetrů. Ve 14. min. se ve vyložené šanci po přihrávce Kukly neprosadil ani Chalupník. Ve 20. min. už udeřilo, když po krásné akci založené Fikejzem, prošel do vápna Pirkl, jehož centr nejprve poslal Kukla do břevna, aby dobíhající M.Kopecký hlavou dopravil míč do sítě – 1:0. Hosté zahrozili z ničeho nic ve 25. min., v níž po rohu hlavičkoval do tyče nekrytý Lička. V 35. min. hostující obrana vytvořila hrubku, kterou nadvakrát potrestal sám před brankářem Chalupník – 2:0. Obrázek hry se nezměnil ani po přestávce, domácí měli výraznou územní převahu, hosté se na polovinu Jiskry dostávali jen velmi sporadicky. Od 60. min. sice hosté hru trochu vyrovnali, ale pozorného Hubálka příliš neohrožovali. Definitivní rozhodnutí přišlo v 70. min., kdy si po pěkné akci převzal přihrávku Pirkla do běhu Kukla, jenž své sólo zakončil přesnou střelou – 3:0. V 71. min. mohl Pirkl sám vsítit další gól, ale v 100% se nedokázal před brankou dobře zorientovat. Závěrečné minuty zápasu patřili opět Ústí, v 75. min. trefil Kukla z těžké pozice jen tyč. Michal Kukla pak v 77. min. uzavřel skóre jednoznačného zápasu, když po krásné přihrávce Chalupníka, zakončil své další sólo přesným zásahem – 4:0.
Výsledek hovoří za vše, svěřenci trenéra Tesaře si zaslouženě připisují tři body a zůstávají na druhé příčce tabulky. V příštím kole nastoupí „B“ mužstvo proti béčku Moravské Třebové. Tento zápas se hraje v neděli 29. 4. od 16.30 hod.