Truhlář – Fikejz – Šebrle - Grunta – Krummer
Pirkl – M.Kopecký – Felgr/77.J.Svoboda/ – M.Krátký/67.M.Ráb/
Chalupník – Pinkava
BRANKA: 75.´ K.Svoboda

„B“ mužstvo Jiskry nepotvrdilo vydřené vítězství z minulého kola ve Sloupnici a odevzdalo všechny body celku z konce tabulky. Utkání se hrálo za silného větru na UMT a začalo očekávaným náporem domácích. Hosté se však i díky střelecké nemohoucnosti domácích v poklidu bránili. Fotbalisté Dolního Újezdu však nevynechali žádnou možnost k protiútoku. Ve 22. min. se po centru Kopeckého dostal hlavou k zakončení Pinkava, nemířil ale přesně. Nejmladší a zároveň nejlepší hráč béčka v tomto utkání Pinkava v následujících minutách několikrát vyzval ke skórování své spoluhráče, ti však nabídnuté šance odmítli. V 35. min. se po krásné přihrávce Felgra dostal zmíněný Pinkava do úniku, ideálně přihrál před branku, kde Chalupník nepochopitelně v 100% šanci nastřelil ležícího brankáře Pravce. Krátce na to však chybovala obrana Jiskry, do brejku se dostal Štarman a své umění musel prokázat také ústecký brankář Truhlář. Ve 44. min. znovu unikl obraně soupeře Pinkava, přesně přihrál před branku, aby další vyloženou šanci zazdil tentokrát Krátký. Úvod 2. poločasu patřil hostům, v 48. min. prošel obranou Jiskry aktivní Kabrhel, jehož tvrdou ránu z úhlu vytěsnil Truhlář na roh. Poté se hrálo převážně na polovině Újezdu, zápas hodně připomínal jarní premiéru béčka proti Králíkům. Do vápna létal jeden centr za druhým, ale akcím Ústí chyběl důraz i myšlenka. V 70. min. se po rohovém kopu dostal k zakončení Šebrle, z několika kroků však střílel nad branku. Střeleckou nemohoucnost domácích hosté potrestali v 75. min., kdy po levém křídle znovu unikl Kabrhel, dostal se až před Truhláře, který jeho ránu jen tečoval před střídajícího K.Svobodu, jenž do prázdné branky určil vítěze zápasu – 0:1. Závěrečný tlak Ústí byl sice drtivý, ale obrana vítězného celku si se snahou domácích hravě poradila. Mužstvo, které nevyužije takové šance jako béčko v úvodním poločase, těžko může vyhrát. Úspěch hostů je z tohoto pohledu naprosto zasloužený.
Reparát mohou svěřenci trenéra Tesaře složit v příštím kole na „horké“ půdě v Tatenici. Souboj předních celků soutěže se hraje v neděli 15. 4. od 16.00 hodin.