MFK Trutnov U19 - Jiskra Ústí nad Orlicí U19
1 : 0 (0 : 0)
Fakta z utkání:

Sestava: Jeřábek-. Eliáš ,Batrla,Wohner,Popelka (65.Faltus)-Šmíd, Pinkava-Rotter, Kvapil,Karlík-Krátký

V dalším kole dorostenecké divize se ústečtí hráči představili na UMT v Trutnově.
Opět v kombinované sestavě podali vcelku slušný výkon, který ale na body zase nestačil. A přitom stačilo málo…
První poločas se hrál svižný fotbal z obou stran. Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou, ale bez výsledného efektu. To ze standartních situací byla obě mužstva daleko nebezpečnější. V závěru poločasu se po rohovém kopu dostal ke střele Pinkava, ale bohužel míč netrefil ideálně. Na druhé straně řešil náznaky šancí domácích včasným vyběhnutím Jeřábek. Poločas tak skončil smírně 0:0.
Lepší vstup do druhého poločasu měli domácí, kteří nastřelili v jasné pozici tyč Jeřábkovy svatyně. Hra se postupně vyrovnala a ke slovu jsme se dostali také my. Rotterův náběh z hloubi pole zastavil nesmyslně praporek rozhodčího, nájezd Pinkavy s Krátkým na jednoho obránce zastavila Krátkého zpackaná přihrávka.
V 73. minutě přišlo rozuzlení. Naši hráči nepokryli centr na zadní tyč, kde stála (pravděpodobně v ofsajdu ) trojice domácích hráčů, kteří neměli problém vstřelit branku. Do konce utkání se nám již nepodařilo s výsledkem cokoliv udělat, a tak jsme opět prohráli o branku 0:1.

Příští domácí zápas hrajeme v sobotu 19. 5. 2018, když hostíme hráče z Benešova.