Truhlář – Svoboda – Grunta – Šebrle - Černý
M.Krátký/65.Pirkl/ – Fikejz/75.Š.Kopecký/ - M.Kopecký - J.Procházka
Chalupník – Pinkava
BRANKY: 32.´ a 49.´ J.Procházka - 19.´ Kusý, 75.´ Fogl

Proti beznadějně poslednímu celku tabulky se hráči béčka moc nevyznamenali. Soupeř si z Ústí veze nečekaně jeden bod. Utkání začalo podle předpokladu náporem domácích, ale obrana hostů si s jejich snahou dokázala poradit. Naopak v 19. min. po zbytečném rohu dokázal nekrytý Kusý hlavou otevřít skóre – 0:1. Ve 29. min. mohl po pěkné přihrávce Pinkavy vyrovnat Chalupník, z 10m však přestřelil. V 32. min. byl faulován před vápnem Procházka, který po následném přímém l kopu také hlavou zblízka vyrovnal – 1:1. Do konce úvodní části se už nic podstatného nestalo. Nástup do 2. poločasu vyšel fotbalistům Jiskry velmi dobře. Už v 49. min. po ideální přihrávce od Pinkavy zvýšil zblízka na 2:1 opět střelecky disponovaný J.Procházka. Z pohledu Jiskry to vypadalo dobře, navíc přišly i další příležitosti. V 51. min. opět po přihrávce Pinkavy pálil z 10m nad obránce Grunta. V 62. min. hostující gólman skvěle chytil přímý kop M.Kopeckého po faulu na aktivního Pinkavu. V 66. min. opět přihrával Pinkava a tentokrát Chalupník zahodil sám před brankářem další vyloženou šanci. V 70. min. předvedl pohlednou individuální akci Fikejz, z vápna však vystřeli těsně nad branku. Bohorovná hra domácích v obraně přinesla v 75. min. nečekané vyrovnání. Postaral se o něj po rychlém protiútoku tvrdou ránou k tyči Fogl – 2:2. Zaskočení domácí hráči se po takto inkasovaném gólu nedostali ani k závěrečnému náporu. Utkání, které mělo být jednoznačnou záležitostí pro druhý tým tabulky tak dospělo do penaltového prodloužení. Alespoň v této dovednostní disciplíně potvrdili svěřenci trenéra Tesaře úlohu favorita. Všichni střelci /Pinkava, Svoboda, Šebrle, Grunta, Chalupník/ byli úspěšní, gólman Truhlář vychytal ve třetí sérii Vanata a druhý bod tak zůstává doma.
I přes tento dílčí úspěch bylo však vystoupení domácích borců zklamáním. V příštím kole bude béčko své postavené hájit na hřišti Lanškrouna „B“. Tento zápas se hraje v neděli 13. 5. od 17.00 hod.