Sváček – Havel – Hubník – Piroch – Kovařík
Zeman – Hořava – Hrošovský – Kolář – Kopic
Krmenčík
Góly: 2.´ Petržela, 61.´ Kolář, 83.´ Krmenčík

Fotbalisté Jiskry vstoupili do nového roku utkáním na trávníku lídra nejvyšší ligové soutěže. Ústečtí hráči si zahráli proti celé řadě bývalých i současných reprezentantů a rozhodně nezklamali. S týmem Jiskry se připravuje zkušený stoper J.Chleboun, který vytvořil stoperskou dvojici s mladším bratrem. Zahrál si i další novic Pazdera z Poličky. Vstup do zápasu našemu týmu moc nevyšel, na hráčích byl znát velký respekt ze soupeře. Hned ve 2. min. se po rychlé kombinaci prosadil Petržela – 1:0. Postupem času se ale ústečtí rozehráli, dobře bránili a žádný gól už do přestávky nedostali. Herní projev soupeře ocenil po zápase i trenér Plzně Vrba. Do 2. poločasu Viktoria kompletně prostřídala, na hřiště přišel možná ještě silnější tým. V této fázi zápasu se však Jiskra dostala několikrát i na dostřel branky Sváčka. Síly však postupně docházely a favorit v závěru svoji herní převahu dokázal zúročit. V 62. min. se po rychlém protiútoku sám před gólmanem nemýlil Kolář – 2:0. Tato branka byla z pohledu hostů asi hodně zbytečná. Od 65. min. se dostali na hřiště další hráči Jiskry, kteří vydrželi vzdorovat do 83. min., v níž se po krásné akci zapsal do historie zápasu nejlepší ligový střelec Krmenčík – 3:0. První přípravné utkání se svěřencům trenéra Chudého určitě povedlo, pro většinu aktérů v dresu Jiskry byl tento zápas velkou zkušeností a hlavně životním zážitkem. Příprava „A“ týmu bude pokračovat opět v sobotu
13. 1. 2018 od 9.00 hod. Soupeřem našeho týmu bude Sigma Olomouc U19. Odjezd autobusem od hřiště v 6.30 hod.