2 : 1 (0 : 1)
Fakta z utkání:
Branky: Batrla, Sýkora
Sestava: Rössler-Špitálský, Batrla,Sýkora,Motl-Mako,Barkóci-Abrahám,Šmíd, Křivánek-Popel

Mladší dorostenci Jiskry zvládli svůj zápas proti Nymburku podstatně lépe než jejich starší kolegové.
Od začátku se hrál poměrně vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Jako první se ke slovu dostali hosté, kteří se ve 28.minutě ujali vedení brankou Kovacse – 0:1. S našimi hráči inkasovaný gól otřásl a do konce poločasu se jim vyrovnat nepodařilo.
Ve druhém poločase se hráči Jiskry snažili, ale hosté je svou pozornou obranou do vážnějších šancí nepouštěli. Na začátku poslední desetiminutovky se ale podařilo ústeckým dorostencům dvěma slepenými góly skóre otočit brankami Batrly a Sýkory a tento stav již na ukazateli skóre zůstal i na konci zápasu.
Tak se našim mladíkům podařilo bodovat i ve třetím zápase za sebou, když si po dvou remízách připsali plný bodový zisk.

K dalšímu utkání cestují hráči Jiskry do Nového Bydžova, kde se v sobotu, 28.4. 2018 utkají s celkem RMSK Cidlina.