Hortlík – Mať.Špitálský/65.Popelář/ - J.Popel – Jelínek – Novotný/58.Abrahám/
Faltus – Šafránek/65.A.Bartoš/ – Batrla – Kletečka/36.Gryc/ - Motl
Barkóci/36.Mako/
BRANKY: 2x J.Popel, Jelínek, Faltus, Batrla

Závěrečný zápas nástavby i celé sezony 2016/2017 se starším žákům povedl. V Přelouči si zahráli všichni nominovaní hráči, kteří zejména po přestávce svého soupeře dokonale přehráli. V úvodním poločasu se hrála vyrovnaná partie, kterou lépe začali hosté. Už v 10. min. otevřel skóre J.Popel – 0:1. Radost netrvala dlouho, o dvě minuty později vyrovnal osvědčený domácí střelec Rokyta – 1:1.

...celý článek

konečná tabulka nástavby soubor ve formátu pdf.

BRANKA: Kletečka

V přímém souboji o vítězství v nadstavbové skupině o 9. – 12. místo, nezvládli starší žáci závěr zápasu a pustili do čela svého nedělního soupeře. Bez několika tradičních opor hráli domácí vcelku slušně v úvodní části, kdy však nedokázali vstřelit gól. Ve velkém vedru vstoupili lépe i do 2. poločasu a už ve 40. min. otevřel skóre po podařené akci Kletečka – 1:0. Hosty však tento gól nabudil ke zvýšení aktivity a za snahu byli

BRANKY: Popelář, Mako, Batrla

Starší žáci mají za sebou další úspěšný start v nadstavbě o pořadí. Velkým kladem utkání je úspěšný návrat Ivo Batrly po těžkém zimním zranění. Utkání začalo pro domácí výtečně, už ve 2. min. se prosadil Popelář – 1:0. To však bylo nadlouho všechno, gól už v úvodní části nepadl. Po přestávce domácí zvýšili úsilí a výsledek se dostavil. V 46. min. zajistil klid do vlastních řad osvědčený střelec Mako, zvyšující na 2:0. Poté přišel velký návrat, když

tabulka po 4. kole nástavby soubor ve formátu pdf.

BRANKY: Motl, Šafránek, Barkóci

V třetím zápase nadstavby o konečné pořadí na 9 – 12 místo v kraji dal trenér Tesař příležitost v základu hráčům, kteří zatím nastupovali méně. V úvodu to nebylo moc znát, už v 6. min. utekl po křídle Faltus, jeho přihrávku před branku však nikdo nezachytil. V 10. min. utekl na druhé straně Rokyta, dostal se do vápna, tam ho ale vychytal pozorný Hortlík. V 15. min. po chybě obrany na půlce

tabulka po 3. kole nástavby soubor ve formátu pdf.

BRANKA: Barkóci

Druhý zápas nadstavby o konečné pořadí na 9 – 12 místě v kraji rozehráli starší žáci velmi dobře, ale v závěru je soupeř přetlačil. Vyrovnaný průběh měl zápas prakticky od úvodní do poslední minuty. Když už se zdálo, že se do kabin po 1. poločase půjde za bezbrankového stavu, udeřil Barkóci a dostal hosty do slibného vedení – 0:1. Po přestávce, ale domácí zvýšili aktivitu, kterou zúročili v 48. min., v níž vyrovnal Tůma – 1:1. V závěru utkání byli domácí

tabulka po 2. kole nástavby soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 2x Barkóci, Popelář, Mako, Faltus

Úvodní zápas nadstavby o konečné pořadí na 9 – 12 místě v kraji, dopadl pro starší žáky dobře. Utkání rozehráli úspěšně, když po odkopu brankáře Jelínka nezachytila obrana domácích míč, ten získal Motl, obešel několik hráčů, předložil Popelářovi a ten z vápna otevřel skóre – 0:1. V závěru úvodní části však domácí dokázali vyrovnat – 1:1. Po důrazné domluvě v kabině však na hřiště vyběhlo po přestávce úplně

tabulka po 1. kole nadstavby soubor ve formátu pdf.