Homepage > Starší přípravka > Výsledky

Mužstva TJ Jiskra

TURNAJE STARŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-09-26 10:10:32

Zpráva z turnaje - Ústí nad Orlicí, 17.9.2016


Sestava TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - starší přípravka :

Zářecký Luboš - Šimek Jakub, Kapoun Martin, Čereba Ondřej, Pirkl Viktor, Hejtman Karel, Eliáš Vojtěch, Fišer Tomáš.


Utkání TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - starší přípravka :

- Česká Třebová 1 : 9 Branka : Šimek
- Pardubice B 3 : 5 Branky : 2x Šimek, 1x Fišer
- Lanškroun 0 : 9



Komentář :

Ve druhém kole krajského přeboru jsme přivítali na domácím hřišti v Ústí nad Orlicí týmy ze sousední České Třebové, Lanškrouna a Pardubic. Oproti minulému turnaji jsme po dohodě s týmem Moravské Třebové vystupovali coby Ácka, a proto nás čekala silnější družstva našich soupeřů.

...celý článek


TURNAJE STARŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-09-13 08:18:40

Zpráva z turnaje - Moravská Třebová, 10.9.2016


Sestava TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - starší přípravka :

Zářecký Luboš - Šimek Jakub, Kapoun Martin, Horálek Matěj, Čereba Ondřej - Žďárský Samuel - Pirkl Viktor, Hejtman Karel, Eliáš Vojtěch, Skala Daniel.


Utkání TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - starší přípravka :

- Chrudim A 4 : 6 Branky : 4x Žďárský
- Letohrad 5 : 5 Branky : 3x Žďárský, 2x Šimek
- Vysoké Mýto 1 : 3 Branka : 1x Šimek



Komentář :

V sobotu 10. září 2016 jsme sehráli první mistrovský turnaj krajského přeboru sezóny 2016 - 2017, konkrétně jsme doplnili jako B - tým domácí Moravskou Třebovou. Vzhledem k tomu, že se náš tým sešel v plné sestavě ( chyběl

...celý článek


TURNAJE STARŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-05-30 09:31:56

KVALIFIKAČNÍ TURNAJ POHÁRU PKFS STARŠÍ PŘÍPRAVKY
Svitavy 28.5.2016

SESTAVA: Zářecký Lubomír, Šimek Jakub, Bartoš Dominik, Žďárský Samuel,
Kovář Luboš, Hoffman Filip, Koukol Martin, Horálek Matěj.

Ústí nad Orlicí – Moravská Třebová 2:1
Branky: Šimek, Hoffman

Ústí nad Orlicí – Polička 0:1

Ústí nad Orlicí – Dolní Újezd 8:2
Branky: 4x Hoffman, 3x Kovář, Bartoš

Ústí nad Orlicí – Svitavy 0:7

Ústí nad Orlicí – Letohrad 3:0
Branky: 2x Hoffman, Šimek

Ústí nad Orlicí – Lanškroun 4:1
Branky: 3x Hoffman, Koukol

Ústí nad Orlicí – Vysoké Mýto 2:8
Branky: Žďárský, Hoffman

Konečné pořadí:
1) Vysoké Mýto 19b 2) Svitavy 15b 3) Lanškroun 13b 4)

...celý článek


TURNAJE STARŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-05-16 10:38:03

Letohrad 15.5.2016

SESTAVA: Zářecký Lubomír, Šimek Jakub, Bartoš Dominik, Cindr Dominik, Žďárský Samuel, Kovář Luboš, Paulavets Ivan.

Ústí nad Orlicí – Letohrad 2:7

Ústí nad Orlicí – Polička 4:2

Ústí nad Orlicí – Újezd 8:1

TURNAJE STARŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-05-09 10:34:09

Turnaj v Moravské Třebové

SESTAVA: Zářecký Lubomír, Šimek Jakub, Bartoš Dominik, Žďárský Samuel, Kovář Luboš, Paulavets Ivan, Cindr Dominik


Ústí nad Orlicí – Moravská Třebová 4:5 ( 2:4 )
Branky: 3x Žďárský, Kovář


Ústí nad Orlicí – Polička 5:7 ( 3:4 )
Branky: 2x Žďárský, 2x Kovář, Bartoš


Ústí nad Orlicí – Libchavy 5:2 ( 3:0 )
Branky: 2x Kovář, Bartoš, Žďárský, Šimek


V zápase s Moravskou Třebovou jsme byli lepším týmem, slabší chvilku si bohužel vybral náš brankář. I v zápase s Poličkou jsme předváděli kvalitní fotbal, bohužel jsme ale neproměnili několik jasných příležitostí, což nás stálo vítězství. Poslední zápas s Libchavami jsme odehráli nejhorší utkání na

...celý článek


TURNAJE STARŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-04-27 07:31:39

Turnaj starší přípravky

Polička 23.4.2016



SESTAVA: Zářecký Luboš, Bartoš Dominik, Šimek Jakub, Kovář Luboš, Cindr Dominik, Paulavets Ivan, Žďárský Samuel, Koukol Martin.



Ústí nad Orlicí – Polička 2:3 (1:1)

Branky: 2x Žďárský



Ústí nad Orlicí – Jablonné 3:2 (0:1)

Branky: 2x Kovář, Šimek



Ústí nad Orlicí – Holice 8:3 (3:3)

Branky: 3x Žďárský, 2x Šimek, 2x, Kovář, vlastní



Turnaj nemohu hodnotit, protože jsem nebyl.

Ale dle výsledků to vypadá, že jsme si vybrali jeden ze slabších dnů.


Předchozí  1 .. 3 4 5  6 7 8 9   .. 26 Další

 

Sponzoři

Generální sponzor:
Střešní okna Langer
Město Ústí n.O.
Hlavní sponzor:
Sporthotel Tichá Orlice
UO.SPORT s.r.o.
SPINTEX s.r.o.
Mediální partner:
Kabelová televize
OIK Tv
Deník
Sponzor I. kategorie:
Orlimex s.r.o.
Strabag
SMC
Sponzor II. kategorie:
Fortuna
Partners
ISOTEP
RIETER
Zahradnictví Šťastný
Luděk Skala servis BOZP a PO
Generalli
Sponzor III. kategorie:
A.B.V. s.r.o.
FPOS a.s.
Kaja Uno
Stavona
Adidas ČR s.r.o.
Recycling
Tepvos
Sponzor IV. kategorie:
Elektro Franc s.r.o.
AZ Trade
Váhy Brabec

Fotogalerie

bez popisku

bez popisku

bez popisku

navštivte fotogalerii

Zajímavé odkazy

ČMFS
Výsledky divize C


 


Design&Code&Programing P-cut webdesign