Homepage > Starší přípravka > Výsledky

Mužstva TJ Jiskra

Okresní přebor mladší přípravka "B" + "C"

2009-10-05 13:17:44

Okresní přebor mladší přípravky IV. kolo v Ústí nad 0lricí 03.10.2009


Ústí nad Orlicí „B“ – Libchavy „B“ 6:0
branky: Paukert 3x, Sychra 2x, Cihlář

Ústí nad Orlicí „C“ – Dobříkov 0:5

Ústí nad Orlicí „C“ - Ústí nad Orlicí „B“ 0:4
branky: Špitálský, Cihlář, Paukert, Sychra


Ústí nad Orlicí „B“ – Dobříkov 5:0
branky: Cihlář 2x, Jelínek, Šmíd, Sychra

Ústí nad Orlicí „C“ – Libchavy „B“ 0:3



sestava Ústí nad Orlicí „B“ :
Elčkner Lukáš, Jalínek Jakub, Paukert Martin, Šmíd Matěj,
Motl Šimon, Abrahám Matěj, Zachař Denis, Sychra Vojtěch,
Meszároš Samuel (C), Cihlář Jan, Špitálský Michal

Sestava

...celý článek


tabulka po 4. kole soubor ve formátu pdf.

Výsledky ml. přípravky "A"

2009-10-02 08:20:28

Krajský přebor mladší přípravka „A“ 1.kolo – Dolní Újezd
Ústí nad Orlicí „A“ – Dolní Újezd 4:1
branky: Trnka 3x, Cihlář

Ústí nad Orlicí „A“ – Choceň 0:0

Ústí nad Orlicí „A“ – FK Pardubice 1899 nehráno


Krajský přebor mladší přípravka „A“ 2.kolo – Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí „A“ – Práchovice 0:0

Ústí nad Orlicí „A“ – Dolní Újezd 8:1
branky: Paukert 3x, Sychra 2x, Trnka, Cihlář, Řehoř

Ústí nad Orlicí „A“ – Chrudim 3:1
branky: Paukert 2x, Trnka


Krajský přebor mladší přípravka „A“ 3.kolo – Práchovice
Ústí nad Orlicí „A“ – Přelouč 1:0
branky: Trnka

Ústí nad Orlicí „A“ – Práchovice 5:0
branky: Paukert 3x, Cihlář, Trnka

Ústí nad Orlicí „A“ – Choceň

...celý článek


tabulka po 3. kole soubor ve formátu pdf.

Okresní přebor mladší přípravka "B" + "C"

2009-09-29 14:47:57

Okresní přebor mladší přípravky III. kolo v Libchavách 20.09.2009

Ústí nad Orlicí „C“ - Ústí nad Orlicí „B“ 0:3
branky: Meszároš 2x, Popel

Ústí nad Orlicí „B“ – Libchavy „B“ 2:1
branky: Meszároš 2x,

Ústí nad Orlicí „C“ – Dobříkov 0:5

Ústí nad Orlicí „B“ – Dobříkov 0:6
Ústí nad Orlicí „C“ – Libchavy „B“ 0:5



sestava Ústí nad Orlicí „B“ :
Mako Ladislav, Řehoř Petr, Glat Jan, Neugebauer Matouš,
Motl Šimon, Abrahám Matěj, Zachař Denis, Vaňukov Daniel,
Meszároš Samuel (C), Popel Jiří

Sestava Ústí nad Orlicí „C“ :
Jurco Tomáš, Matouš Krištof, Karel Píša, Martin Kletečka,
Popelář Martin, Sýkora

...celý článek


Okresní přebor mladší přípravka "B" + "C"

2009-09-21 11:37:25

Okresní přebor mladší přípravky v Ústí nad Orlicí
2. kolo: 20.09.2009

Ústí nad Orlicí „C“ - Ústí nad Orlicí „B“ 0:2
branky: Bartoš 2x

Ústí nad Orlicí „B“ – Libchavy „B“ 4:0
branky: Bartoš 2x, Hlaváček, Pražák

Ústí nad Orlicí „C“ – Dobříkov 0:2

Ústí nad Orlicí „B“ – Dobříkov 0:1
Ústí nad Orlicí „C“ – Libchavy „B“ 1:1
branky: Teplý


sestava Ústí nad Orlicí „B“ :
Mako Ladislav, Faltus David, Musil Ondřej, Pražák Petr, Řehoř Petr,
Motl Šimon, Abrahám Matěj, Hlaváček Michal, Bartoš Adam,
Meszároš Samuel (C), Popel Jiří

Sestava Ústí nad Orlicí „C“ :
Jelínek Jakub, Matouš Krištof,

...celý článek


Okresní přebor mladší přípravka "B" + "C"

2009-09-16 12:36:19

Okresní přebor mladší přípravky v Dobříkově 12.09.2009

Sokol Dobříkov - Ústí nad Orlicí „B“ 0:3
Sokol Libchavy „B“ – Ústí nad Orlicí „C“ 0:1

Ústí nad Orlicí „B“ – Ústí nad Orlicí „C“ 0:7
branky: Meszároš 2x, Bartoš 2x, Cihlář, Sychra, Řehoř

Ústí nad Orlicí „B“ – Sokol Libchavy „B“ 5:0
branky: Cihlář 2x, Meszároš, Bartoš, Sychra,

Sokol Dobříkov – Ústí nad Orlicí „C“ 4:0


sestava Ústí nad Orlicí „B“ :
Mako Ladislav, Faltus David, Musil Ondřej, Jelínek Jakub, Řehoř Petr,
Beran Ondřej, Cihlář Jan, Sychra Vojtěch (C), Špitálský Michal, Bartoš Adam,
Meszároš Samuel,

Sestava Ústí nad Orlicí „C“ :
Elčkner Lukáš, Matouš Krištof, Motl

...celý článek


Předchozí  1 .. 20 21 22 23 24 25  26   

 

Sponzoři

Generální sponzor:
Střešní okna Langer
Město Ústí n.O.
Hlavní sponzor:
Sporthotel Tichá Orlice
UO.SPORT s.r.o.
SPINTEX s.r.o.
Mediální partner:
Kabelová televize
OIK Tv
Deník
Sponzor I. kategorie:
Orlimex s.r.o.
Strabag
SMC
Sponzor II. kategorie:
Fortuna
Partners
ISOTEP
RIETER
Zahradnictví Šťastný
Luděk Skala servis BOZP a PO
Generalli
Sponzor III. kategorie:
A.B.V. s.r.o.
FPOS a.s.
Kaja Uno
Stavona
Adidas ČR s.r.o.
Recycling
Tepvos
Sponzor IV. kategorie:
Elektro Franc s.r.o.
AZ Trade
Váhy Brabec

Fotogalerie

bez popisku

bez popisku

bez popisku

navštivte fotogalerii

Zajímavé odkazy

ČMFS
Výsledky divize C


 


Design&Code&Programing P-cut webdesign