Homepage > Starší přípravka > Výsledky

Mužstva TJ Jiskra

Výsledky ml. přípravky "A"

2009-10-02 08:20:28

Krajský přebor mladší přípravka „A“ 1.kolo – Dolní Újezd
Ústí nad Orlicí „A“ – Dolní Újezd 4:1
branky: Trnka 3x, Cihlář

Ústí nad Orlicí „A“ – Choceň 0:0

Ústí nad Orlicí „A“ – FK Pardubice 1899 nehráno


Krajský přebor mladší přípravka „A“ 2.kolo – Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí „A“ – Práchovice 0:0

Ústí nad Orlicí „A“ – Dolní Újezd 8:1
branky: Paukert 3x, Sychra 2x, Trnka, Cihlář, Řehoř

Ústí nad Orlicí „A“ – Chrudim 3:1
branky: Paukert 2x, Trnka


Krajský přebor mladší přípravka „A“ 3.kolo – Práchovice
Ústí nad Orlicí „A“ – Přelouč 1:0
branky: Trnka

Ústí nad Orlicí „A“ – Práchovice 5:0
branky: Paukert 3x, Cihlář, Trnka

Ústí nad Orlicí „A“ – Choceň

...celý článek


tabulka po 3. kole soubor ve formátu pdf.

Okresní přebor mladší přípravka "B" + "C"

2009-09-29 14:47:57

Okresní přebor mladší přípravky III. kolo v Libchavách 20.09.2009

Ústí nad Orlicí „C“ - Ústí nad Orlicí „B“ 0:3
branky: Meszároš 2x, Popel

Ústí nad Orlicí „B“ – Libchavy „B“ 2:1
branky: Meszároš 2x,

Ústí nad Orlicí „C“ – Dobříkov 0:5

Ústí nad Orlicí „B“ – Dobříkov 0:6
Ústí nad Orlicí „C“ – Libchavy „B“ 0:5



sestava Ústí nad Orlicí „B“ :
Mako Ladislav, Řehoř Petr, Glat Jan, Neugebauer Matouš,
Motl Šimon, Abrahám Matěj, Zachař Denis, Vaňukov Daniel,
Meszároš Samuel (C), Popel Jiří

Sestava Ústí nad Orlicí „C“ :
Jurco Tomáš, Matouš Krištof, Karel Píša, Martin Kletečka,
Popelář Martin, Sýkora

...celý článek


Okresní přebor mladší přípravka "B" + "C"

2009-09-21 11:37:25

Okresní přebor mladší přípravky v Ústí nad Orlicí
2. kolo: 20.09.2009

Ústí nad Orlicí „C“ - Ústí nad Orlicí „B“ 0:2
branky: Bartoš 2x

Ústí nad Orlicí „B“ – Libchavy „B“ 4:0
branky: Bartoš 2x, Hlaváček, Pražák

Ústí nad Orlicí „C“ – Dobříkov 0:2

Ústí nad Orlicí „B“ – Dobříkov 0:1
Ústí nad Orlicí „C“ – Libchavy „B“ 1:1
branky: Teplý


sestava Ústí nad Orlicí „B“ :
Mako Ladislav, Faltus David, Musil Ondřej, Pražák Petr, Řehoř Petr,
Motl Šimon, Abrahám Matěj, Hlaváček Michal, Bartoš Adam,
Meszároš Samuel (C), Popel Jiří

Sestava Ústí nad Orlicí „C“ :
Jelínek Jakub, Matouš Krištof,

...celý článek


Okresní přebor mladší přípravka "B" + "C"

2009-09-16 12:36:19

Okresní přebor mladší přípravky v Dobříkově 12.09.2009

Sokol Dobříkov - Ústí nad Orlicí „B“ 0:3
Sokol Libchavy „B“ – Ústí nad Orlicí „C“ 0:1

Ústí nad Orlicí „B“ – Ústí nad Orlicí „C“ 0:7
branky: Meszároš 2x, Bartoš 2x, Cihlář, Sychra, Řehoř

Ústí nad Orlicí „B“ – Sokol Libchavy „B“ 5:0
branky: Cihlář 2x, Meszároš, Bartoš, Sychra,

Sokol Dobříkov – Ústí nad Orlicí „C“ 4:0


sestava Ústí nad Orlicí „B“ :
Mako Ladislav, Faltus David, Musil Ondřej, Jelínek Jakub, Řehoř Petr,
Beran Ondřej, Cihlář Jan, Sychra Vojtěch (C), Špitálský Michal, Bartoš Adam,
Meszároš Samuel,

Sestava Ústí nad Orlicí „C“ :
Elčkner Lukáš, Matouš Krištof, Motl

...celý článek


Předchozí  1 .. 19 20 21 22 23 24  25   

 

Sponzoři

Generální sponzor:
Střešní okna Langer
Město Ústí n.O.
Hlavní sponzor:
Sporthotel Tichá Orlice
UO.SPORT s.r.o.
SPINTEX s.r.o.
Mediální partner:
Kabelová televize
OIK Tv
Deník
Sponzor I. kategorie:
Orlimex s.r.o.
Strabag
SMC
Sponzor II. kategorie:
Fortuna
Partners
ISOTEP
RIETER
Zahradnictví Šťastný
Luděk Skala servis BOZP a PO
Generalli
Sponzor III. kategorie:
A.B.V. s.r.o.
FPOS a.s.
Kaja Uno
Stavona
Adidas ČR s.r.o.
Recycling
Tepvos
Sponzor IV. kategorie:
Elektro Franc s.r.o.
AZ Trade
Váhy Brabec

Fotogalerie

bez popisku

bez popisku

bez popisku

navštivte fotogalerii

Zajímavé odkazy

ČMFS
Výsledky divize C


 


Design&Code&Programing P-cut webdesign