Fakta z utkání:
Branky: Chalupník 3, Černý
Sestava: Hubálek – Wohner, Svoboda, Bohunek, Eliáš(80.Šmíd) – Pavlásek, Kopecký(86.Pošepný) – Kvapil, Krátký(84.Januška), Černý – Chalupník

Rozhodčí: Jelínek, Valenta, Bednář

Dorostenci Jiskry zvládli poslední krok a po výhře nad Litomyšlí 4:2 mohli oslavit celkové prvenství v krajském přeboru.

Do utkání vstoupili lépe ústečtí dorostenci, kteří se hned od jeho úvodu do svého soupeře zakousli a vytvářeli si i šance. V těch největších se tradičně ocital Krátký, který je ale k naší velké lítosti neproměnil. V 15.minutě jsme se ale již dočkali. Odraženou střelu

Branky: Černý 3, Krátký, Šmíd
Sestava: Hubálek- Eliáš(84.Pošepný), Svoboda, Wohner - Kopecký, Pavlásek – Rotter(46.Šmíd), Chalupník(79.Popel), Černý(79.Januška) – Krátký

Rozhodčí: Mrázek, Braun, Nováková

Dorostenci Jiskry kráčejí jarní části sezóny bez ztráty kytičky. V Semíně porazili Přelouč, a po čtrnácté v řadě mohli slavit tři body.

Zápas se hrál na nerovném hřišti v Semíně, a nám trvalo hodnou chvíli, než jsme se s tím jakž takž srovnali. Domácí hráči předváděli od začátku velmi dobrý fotbal, založený na rychlosti a hlavně jednoduchosti. Naše hra byla zpočátku trochu kostrbatá, ale postupem

Tabulka po 29. kole soubor ve formátu pdf.

28. KOLO KP DOROSTU

2017-06-05 09:57:02

Sokol Libchavy U19 – Jiskra Ústí nad Orlicí U19
0 : 8 ( 0 : 3 )
Branky: Černý 3, Chalupník 2, Pavlásek, Kvapil, vlastní
Sestava: Hubálek-Rotter(82.Januška), Svoboda, Eliáš, Wohner - Kopecký, Pavlásek – Kvapil, Chalupník, Černý – Krátký(78.Šmíd)

Rozhodčí: Mrázek, Mach, Matoušek

I další zápas dorostenci Jiskry zvládli a vyhráli ho nakonec přesvědčivě vysoko. Domácím Libchavám uštědřili lekci v podobě vítězství 8:0 po poločase 3:0.

Zápas rozehrála obě mužstva zcela bez zábran. Domácí nakopávali míče především na vysokého Pinkavu, který spolu s Lukešem v první půli ústeckým dorostencům dost zatápěl. Naši dorostenci však nezůstávali pozadu. V 9. minutě našel

Tabulka po 28. kole soubor ve formátu pdf.

27. KOLO KP DOROSTU

2017-05-29 09:07:06

Jiskra Ústí nad Orlicí U19 – Spartak Slatiňany U19
5 : 1 ( 3 : 1 )

Branky: Černý 2, Pavlásek, Chalupník, Eliáš
Sestava: Hubálek – Wohner, Svoboda, Bohunek, Eliáš – Pavlásek, Kopecký(75.Pošepný) – Kvapil(85.Špitálský), Šmíd(46.Krátký), Černý(76.Januška) – Chalupník

Rozhodčí: Bednář, Jureček, Kolář

Ústečtí dorostenci pokračují ve vítězném tažení krajským přeborem. Tentokrát porazili na domácím hřišti celek Slatiňan přesvědčivě 5:1.

Zápas samotný začal pěkně zostra. Do prvního náznaku šance se dostali hosté, ale první branku zápasu vstřelili dorostenci Jiskry. V 9. minutě poslal Wohner krásný centr z pravé strany na zadní tyč, tam ho hlavou vrátil před

Tabulka po 27. kole soubor ve formátu pdf.

26. KOLO KP DOROSTU

2017-05-22 09:09:28

ŽSK Třemošnice U19 – Jiskra Ústí nad Orlicí U19
2 : 3 ( 1 : 0 )
Branky: Pavlásek, Bohunek, Krátký
Sestava: Hubálek-Popel, Bohunek, Eliáš, Wohner - Kopecký, Pavlásek –Krátký, Šmíd(50.Pošepný), Černý(46.Kvapil) - Chalupník

Rozhodčí: Mrázek, Poláček, Štěpánek

I druhý venkovní zápas za sebou dorostenci Jiskry zvládli, i když museli dvakrát dotahovat náskok soupeře. Dál tak živíme naději na celkové prvenství.

Zápas samotný nabídl rychlý fotbal, ale se spoustou nepřesností. Domácí hráči se snažili hrát po křídlech, kde disponovali rychlostně velmi dobře vybavenými hráči, takže naše defenzíva musela být neustále ve střehu. Když už se zdálo, že poločas skončí bez

tabulka po 26. kole soubor ve formátu pdf.

25. KOLO KP DOROSTU

2017-05-18 08:09:42

Polička/Pomezí U19 – Jiskra Ústí nad Orlicí U19
1 : 3 ( 1 : 2 )
Branky: Svoboda, Chalupník 2
Sestava: Hubálek- Eliáš, Bohunek, Svoboda,Wohner - Kopecký, Pavlásek -Rotter(33.Kvapil), Krátký(80.Šmíd), Černý - Chalupník

Rozhodčí: Hořínek, Nekvinda, Odehnal

Perně vybojované vítězství v Poličce a zranění záložníka Rottera, to jsou dva hlavní rysy středečního mistrovského utkání dorostenců Jiskry.
Další zápas o mistrovské body začal na hřišti v Poličce pro naše barvy velmi dobře. Už v 6.minutě se trefil zpoza šestnáctky Svoboda a bylo to 0:1. V 16.minutě napřáhl Chalupník z dobrých 25 metrů a jeho rána skončila přesně tam, kde měla. Domácí brankář se jen ohlédl –

tabulka po 25. kole soubor ve formátu pdf.