4 : 3 / 3 : 0 /
SESTAVA ÚSTÍ:
Bouška – Bartoň, Korda, Paulavets, Řehák, Koukol, M.Šimek, D.Bartoš, Žďárský, F.Hoffman, Špaček, Žukov, Vacek, Zářecký, Kapoun
BRANKY: 2x F.Hoffman, Špaček, M.Šimek

Po vítězství 2:1 /góly Žukov, Špaček/ v předehrávce 6. kola nadstavby v Pardubicích, potvrzovali mladší žáci ve svém posledním utkání sezony konečné prvenství ve skupině o 5. – 8. místo KP. Lehké to rozhodně neměli, hosté zejména po přestávce hodně zlobili. Domácí začali výborně, už v 7. min. otevřel skóre Špaček – 1:0. Trvalý tlak přinášel příležitosti, diváci se dobře bavili, ti domácí opět v 19. min., kdy zvýšil M.Šimek na

...celý článek

konečná tabulka nástavby soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 2x F.Hoffman, 2x Špaček, Žukov

Mladší žáci ve skupině o 5 – 8 místo museli o konečný úspěch zabojovat. V úvodu se do dobré pozice dostal Bartoš, ale přihrávku na Vacka zablokovala obrana. V 8. min. skončil nebezpečný přímý kop hostů těsně nad. Ve 12. min. už bylo zle, když po rychlém útoku Bouška stačil míč vyrazit jen před Müllera a ten otevřel skóre – 0:1. Poté měl velkou šanci Bartoš, ale netrefil odkrytou branku. Závěr úvodní části patřil domácím, ve 27.

tabulka po 4. kole nástavby soubor ve formátu pdf.

BRANKA: F.Hoffman

Mladší žáci ve skupině o 5 – 8 místo narazili na velmi dobrého soupeře, který má ambice. Po celou dobu se hrál velmi dobrý žákovský fotbal, který nepostrádal tempo, napětí, bojovnost, scházely jen góly. Oba týmy totiž velmi dobře bránily, těžko se prosazovaly tradiční opory. Když už se zdálo, že utkání spěje k nerozhodnému závěru, povedla se domácím pěkná akce po křídle, na přesný centr zprava si naskočil Hoffman a hlavou v 59. min. stanovil konečný

tabulka po 3. kole nástavby soubor ve formátu pdf.

2. KOLO NADSTAVBA /5 - 8/ MŽ

2017-05-22 09:14:41

TJ LANŠKROUN - JISKRA ÚSTÍ N.O.
Bouška – Řehák, Koukol, M.Šimek, J.Šimek, D.Bartoš, Žďárský, F.Hoffman,

Mladší žáci skupině o 5 – 8 místo narazili tentokrát na houževnatého soupeře, který jim ani jednou nedovolil skórovat. Utkání bylo podle očekávání velmi vyrovnané a rozhodl ho v závěru, v 59. min. domácí Šilar, který k velké radosti všech spoluhráčů stanovil nejtěsnější možné skóre 1:0. Po celou dobu nebyli hosté horším týmem, gól padl po standardní situaci. V obou poločasech měl náš tým několikrát možnost skórovat, ale branka byla tentokrát jako zakletá. Jetě v závěrečných

tabulka po 2. kole nástavby soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 2x Žukov, 2x F.Hoffman, Bartoš, Řehák

Také mladší žáci začali nadstavbu výborně. Ve skupině o 5 – 8 místo si hladce se soupeřem poradili. Zápas začal ve vysokém tempu, plno osobních soubojů, boj o každý metr hřiště. Postupem času se však začala projevovat kvalita v kombinaci, ale góly v 1. poločasu nepřicházely. Několikrát musel naopak v této části hry čarovat gólman Bouška. Zejména v 30. min. skvěle vytáhl ze šibenice pěknou střelu domácích. Druhý poločas už byl o

taulka po 1. kole nadstavby soubor ve formátu pdf.

BRANKA: Hoffman

Mladší žáci zakončili základní část skupiny B těsným vítězstvím v Letohradu. Domácí uzavírají tabulku, ale proti vysokému favoritovi příkladně bojovali a zápas byl dramatický až do poslední minuty. Jediný gól vsítil v 17. min. Hoffman z penalty. Trvalá převaha posléze další góly nepřinesla, mladší žáci Jiskry přesto ziskem tří bodů potvrdili konečné výtečné umístění na třetím místě. V nadstavbové části tak budou usilovat o pořadí na 5. – 8. místu. Ve skupině jim budou za

tabulka po 22. kole soubor ve formátu pdf.