SESTAVA ÚSTÍ:
Zářecký - Kovář, Koukol, J.Šimek, Paulavets, Skala, F.Hoffman, Fišer,
Žďárský, D.Bartoš, Kalousek.
BRANKY: 3x F.Hoffman, Žďárský, D.Bartoš

Také mladší žáci si ve středu proti Svitavám dobře zahráli a potvrdili velmi dobrou aktuální formu. Začátek zápasu vyšel na výbornou, už v 3. min. poslal Koukol do brejku Hoffmana a ten potvrdil svoji střeleckou formu – 1:0. To bylo ale nadlouho vše, hosté hru vyrovnali a v 18. min. Vavřín srovnal i skóre – 1:1. Vedení domácím vrátil v 32. min. střelecky disponovaný Hoffman – 2:1. Po přestávce se domácí zlepšili a to se projevilo i na skóre. V 41.

...celý článek

tabulka po 13. kole soubor ve formátu pdf.

13. KOLO KP MLADŠÍ ŽÁCI

2017-11-06 09:54:27

FK AGRIA CHOCEŇ - JISKRA ÚSTÍ N.O.
3 : 10 / 2 : 5 /
BRANKY: 6x F.Hoffman, 2x Koukol, 2x D.Bartoš

Také utkání mladších žáků mělo jednoznačný průběh, i když úvod patřil překvapivě domácím. Už v 5. min. se trefil Dolníček – 1:0. Krátce na to srovnal na 1:1 střelec týmu F.Hoffman. Ve 12. min. však Choceň opět otáčí gólem Sopouška na 2:1. Ve 14. min. vyrovnává Hoffman na 2:2 a hosté začínají mít výraznou převahu. V 19. min. se trefuje Koukol – 2:3. Ještě do poločasu vrací klid do řad hostů Hoffman a opět Koukol, poločas končí za stavu

Neúplná tabulka po 13. kole soubor ve formátu pdf.

11. KOLO KP MLADŠÍ ŽÁCI

2017-10-23 10:35:59

SK PARDUBIČKY - JISKRA ÚSTÍ N.O.
1 : 2 / 0 : 1 /
Zářecký - Kapoun, Kovář, Koukol, J.Šimek, Paulavets, Skala, F.Hoffman,
BRANKY: Skala, F.Hoffman

Co se nepodařilo starším, zvládli mladší žáci. V Pardubičkách je čekal také těžký a kvalitní soupeř, vítězství se nerodilo lehce. Dlouho vyrovnanou partii otočil na stranu hostů až ve 22. min. nejmladší hráč na hřišti Skala, který vsítil vedoucí gól hostů – 0:1. Krásně vymetl z levé strany šibenici. Tak skončil 1. poločas. Po obrátce začali lépe domácí, kteří se nechtěli smířit s těsnou porážkou. Jejich snaha byla naplněna v 58. min., kdy se prosadil Halbich –

tabulka po 11. kole soubor ve formátu pdf.

10. KOLO KP MLADŠÍ ŽÁCI

2017-10-16 10:19:11

JISKRA ÚSTÍ N.O. – FC HLINSKO
3 : 2 / 1 : 1 /
Zářecký - Kapoun, Kovář, Koukol, J.Šimek, Paulavets, Skala, F.Hoffman, Fišer,
BRANKY: 3x D.Bartoš

Také zápas mladších žáků měl vyrovnaný průběh a velmi dobrou kvalitu. Hosté začali aktivně a už ve 2. min. je dostal do vedení Cimburek – 0:1. Pak se hrálo nahoru – dolu s mírnou převahou Ústí. Žáci Hlinska ale dobře bránili, domácí se velmi těžko prosazovali. Výjimkou byla situace z 19. min., kdy se po pěkné akci dostal k zakončení D.Bartoš a byl přesný – 1:1. Tak skončil poločas. Po přestávce to byl boj kdo z koho, domácí byli přeci jen přesnější a měli i více

tabulka po 10. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 3x F.Hoffman, 2x Koukol, 2x Pavlovec

Mladší žáci úlohu favorita zvládli dobře. V úvodu přežili desetiminutový nápor Poličky a pak zápas ovládli. Výborný gólman Zářecký podržel tým a spoluhráči přebrali iniciativu. Po přihrávce Hoffmana otevřel skóre Pavlovec. V 19. min. zvýšil ránou pod břevno Hoffman – 0:2. Ve 22. min. po přihrávce Žďárského střelou k tyči zvýšil Koukol na 0:3. Poté opět čaroval gólman Zářecký, který chytal i s poraněným malíčkem. V závěru úvodní části po

tabulka po 9. kole soubor ve formátu pdf.

8. KOLO KP MLADŠÍ ŽÁCI

2017-10-02 10:23:30

JISKRA ÚSTÍ N.O. – FO LANŠKROUN
0 : 4 / 0 : 3 /

Zápas o čelo tabulky se domácím mladším žákům nepovedl dílem i tím, že k zápasu nenastoupil v optimální sestavě. Několik hráčů obvyklé sestavy bylo omluveno a to se proti opravdu kvalitnímu soupeři muselo projevit. Hosté byli od začátku pohyblivější, dravější a hru měli od začátku až do konce pevně v moci. Domácím patří chvála za to, že bojovali a soupeři nic zadarmo nedarovali. Přesto už v 7. min. dostal hosty do vedení Holásek – 0:1. V 15. min. zvýšil po pěkné akci Kollert na 0:2.

tabulka po 8. kole soubor ve formátu pdf.