SESTAVA ÚSTÍ:
Zářecký/Kalousek/ - Kapoun, Koukol, J.Šimek, Cindr, Skala, F.Hoffman,
Fišer, Horálek, Žďárský, D.Bartoš,
BRANKY: 4x F.Hoffman

Také utkání mladších žáků bylo velmi dramatické, aba týmy se drží v popředí tabulky a na kvalitě utkání to bylo znát. Hrdinou zápasu se stal Filip Hoffman, jenž dal všechny góly vítězného mužstva. Lépe začali domácí, kteří šli do vedení už v 5. min. gólem Ptáčka – 1:0. Ve 13. min. se prosadil domácí Kolář – 2:0. Hosté však nerezignovali a ještě do poločasu snížil F.Hoffman – 2:1. Po přestávce ty bylo sólo pro nejlepšího střelce Jiskry. V 38. min.

...celý článek

tabulka po 7. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 4x F.Hoffman, 2x Skala, 2x Koukol, Paulavets

Také mladší žáci v týdnu zdolali Pardubičky s výsledkem 5:2 /2x D.Bartoš, 2x F.Hoffman, Skala/ a jasně vyhráli i nad M.Třebovou. Jednoznačný zápas měl jediný otazník ve výši skóre. Domácí byli lepší po všech stránkách, hosté jen odkopávali, jejich nejlepším hráčem byl brankář Mazal. Domácí ho dlouho nemohli překonat, ale v 6. min. ho prostřelil F.Hoffman a pak už to šlo rychle. Do poločasu se ještě dvakrát trefil Skala a znovu

tabulka po 6. kole soubor ve formátu pdf.

4. KOLO KP MLADŠÍ ŽÁCI

2017-09-11 10:00:04

SK HOLICE - JISKRA ÚSTÍ N.O.
0 : 10 / 0 : 5 /
BRANKY: 4x D.Bartoš, 4x F.Hoffman, Skala, Žďárský

Mladší žáci pokračují ve výborných výkonech, kdy soupeři jen přihlížejí. Výjimkou nabyl ani zápas v Holicích. O deseti gólový příděl se zasloužili jen čtyři střelci, protože tradiční autoři gólů D.Bartoš a F.Hoffman opět řádili. Skóre otevřel v 5. min. D.Bartoš a pak už to šlo rychle dál. V 16. a ve 21. min. skóruje F.Hoffman, ve 22. min. se připojil opět D.Bartoš – 0:4. Skóre úvodní části uzavřel ve 28. min. Žďárský – 0:5. Po přestávce načal soupeře v 35.

tabulka po 4. kole soubor ve formátu pdf.

3. KOLO KP MLADŠÍ ŽÁCI

2017-09-04 10:31:46

JISKRA ÚSTÍ N.O. – FK AGRIA CHOCEŇ
7 : 0 / 3 : 0 /
Zářecký/Kalousek/ - Horálek, Kapoun, Šváb, Fišer, Koukol, J.Šimek, Skala,
BRANKY: 3x D.Bartoš, 2x Žďárský, F.Hoffman, J.Šimek

Po vysokém vítězství v Hlinsku i tentokrát mladší žáci svému soupeři nic nedarovali. V obou poločasech byli jasně lepší a bez většího problému si připisují další body. Už ve 4. min. otevřel skóre Koukol a určil ráz zápasu, domácí útočí, hosté se většinou jen brání. V 10. min. zvýšil na 2:0 Hoffman a v 15. min. určil výsledek úvodní části svým prvním gólem D.Bartoš – 3:0. Po přestávce se jako první prosadil Žďárský – 4:0.

tabulka po 3. kole soubor ve formátu pdf.

1. KOLO KP MLADŠÍ ŽÁCI

2017-08-28 09:47:12

TJ SVITAVY - JISKRA ÚSTÍ N.O.
0 : 6 / 0 : 4 /
Zářecký/Kalousek/ - Paulavets, J.Šimek, Kapoun, Horálek, Žďárský, Skala, D.Hoffman, D.Bartoš /Koukol, F.Foffman/
BRANKY: 4x D.Bartoš, 2x Koukol

Poté co se řada hráčů Ústí převlékla z dresu starších žáků do mladších, začal zápas mladších žáků doplněný o hráče přípravky. A všichni si počínali skvěle, svému soupeři nedali žádnou šanci. Skóre otevřel v 5. min. D.Bartoš, který tak začal své velké představení, když skóroval ještě ve 25. a 28. min. a tím zkompletoval hattrick. Několikrát podržel svůj tým i gólman Zářecký, ale do poločasu ještě zvýšil na 0:4 v 33. min. Koukol. Po přestávce zvýšil v 43.