Homepage > Mladší přípravka > Výsledky

Mužstva TJ Jiskra

TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2017-04-10 09:38:03

Turnaj mladší přípravky Moravská Třebová
8.4.2017

SESTAVA: Kusý Matěj, Chaloupka Ondřej, Klouda Tobiáš, Husička Jakub, Cindr Daniel, Pirkl Mikukáš, Fišer Tomáš, Hoffman David

Ústí nad Orlicí – Letohrad 2:3 (2:1)
Branky: Pirkl, vlastní

Ústí nad Orlicí – Svitavy 7:3 (4:2)
Branky: 4x Fišer, 2x Pirkl, Hoffman

Ústí nad Orlicí – Lanškroun 5:0
Branky: 3x Fišer, Cindr, Hoffman


Tento turnaj jsme odehráli jako „A“ mužstvo, takže jsme se potkávali s lepšími týmy soupeřů.
První zápas jsme odehráli s Letohradem. Bylo znát, že si kluci teprve zvykají na přírodní trávu, protože až doposud jsme trénovali pouze na umělé trávě. V zápase jsme vedli 2:0, ale bohužel po chybách v

...celý článek


HALOVÉ TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2017-02-28 13:18:53

Halový turnaj Pardubice
26.2.2017
SESTAVA: Kusý Matěj, Skala Daniel, Chaloupka Ondřej, Cindr Daniel, Klouda Tobiáš, Fišer Tomáš, Hoffman David, Pirkl Mikuláš.

Hráno každý s každým 1x 13 minut

Ústí – Hlinsko 0:2

Ústí – Chrudim „B“ (Kosmonosy) 5:0
Branky: 3x Cindr, Pirkl, Hoffman

Ústí – Chrudim „A“ 0:3

Ústí – Pardubice „A“ 1:1
Branka: Fišer

Ústí – Přelouč 3:5
Branky: 2x Pirkl, Fišer

Ústí – Pardubice „B“ 1:3
Branka: Hoffman

Konečné pořadí:
1 )Pardubice „A“ 2) Hlinsko 3) Pardubice „B“ 4) Chrudim „A“ 5) Přelouč 6) Ústí 7) Chrudim „B“


I když umístění tomu nenapovídá, tak jsme odehráli celkem slušný turnaj. Nejvíce můžeme litovat zápasu

...celý článek


HALOVÉ TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2017-02-21 07:27:34

Halový turnaj Choceň
18.2.2017

SESTAVA: Sedlák Dominik, Skala Daniel, Husička Jakub, Cindr Daniel, Kusý Matěj, Fišer Tomáš, Hoffman David

Hráno každý s každým na 1x 14 minut

Úo – Letohrad 4:0
Branky: 3x Hoffman, Fišer

Úo – Choceň „B“ 8:2
Branky: 3x Hoffman, 2x Fišer, 2x Skala, Kusý

Úo – Choceň „A“ 4:2
Branky: 2x Fišer, Skala, Kusý

Úo – Horní Jelení 6:0
Branky: 3x Cindr, 2x Fišer, Skala

Úo – Slatiňany 5:0
Branky: 2x Fišer, Hoffman, Skala, Cindr

Úo – Vysoké Mýto 5:1
Branky: 2x Fišer, Hoffman, Kusý, Skala

Konečné pořadí:
1) Ústí nad orlicí 2) Choceň „A“ 3) Vysoké Mýto 4) Horní Jelení 5) Letohrad 6) Slatiňany

...celý článek


HALOVÉ TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2017-01-30 10:57:32

Turnaj 28.1.2017, Libchavy

Sestava TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:
Dominik Sedlák – Jakub Husička, Matěj Křížek, Ondřej Chaloupka – Mikuláš Pirkl, David Hoffman, Tomáš Fišer

Hráno každý s každým 2 x 8 minut.

Ústí nad Orlicí – Řetová 1:0 (0:0)
Branka: Hoffman

Ústí nad Orlicí – Žamberk 4:0 (1:0)
Branky: 2x Fišer, Chaloupka, Hoffman

Ústí nad Orlicí – Letohrad 0:5 (0:2)

Ústí nad Orlicí – Libchavy 5:3 (1:2)
Branky: 2x Fišer, 2x Hoffman, Chaloupka

Konečné pořadí:
1) Letohrad
2) Ústí nad Orlicí
3) Řetová
4) Libchavy
5) Žamberk

Na turnaj do Libchav odjela mladší přípravka v kombinované sestavě i s hráči, kteří se neúčastní větších turnajů v rámci kraje. Navíc na první

...celý článek


HALOVÉ TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2017-01-23 11:29:35

HALOVÝ TURNAJ SKUTEČ
21.1.2017

SESTAVA: Kusý Matěj, Klouda Tobiáš, Cindr Daniel, Fišer Tomáš, Hoffman David, Pirkl Mikuláš.

Hráno každý s každým 1x11 minut.

Ústí nad Orlicí – Polička 0:3 Ústí nad Orlicí – Žďár nad Sázavou 0:5

Ústí nad Orlicí – Skuteč 1:0 Ústí nad Orlicí – Pardubice 1:4
Branka – Fišer Branka – Hoffman

Ústí nad Orlicí – Chrudim 1:2 Ústí nad Orlicí – Třebíč 1:0
Branka – Hoffman Branka – Cindr

Ústí nad Orlicí – Holice 2:2
Branky – Hoffman, Pirkl

KONEČNÁ TABULKA:
1) Polička 19 b. 2) Žďár n. S. 16

...celý článek


HALOVÉ TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-12-05 11:22:05

Halový turnaj Choceň
3.12.2016

Hráno každý s každým 1x 14 minut.

SESTAVA: Kusý Matěj, Skala Daniel, Klouda Tobiáš, Cindr Daniel, Fišer Tomáš, Hoffman David, Pirkl Mikuláš.


Ústí nad Orlicí – Letohrad 5:0
Branky: 2x Hoffman, Skala, Cindr, Fišer

Ústí nad Orlicí – Choceň žlutá 3:1
Branky: 2x Fišer, Hoffman

Ústí nad Orlicí – Choceň červená 3:0
Branky: Hoffman, Skala, Fišer

Ústí nad Orlicí – Česká Třebová 8:0
Branky: 3x Skala, 3x Fišer, Hoffman, Cindr

Ústí nad Orlicí – Holice 8:2
Branky: 3x Fišer, 2x Skala, Hoffman, Cindr, Pirkl

Ústí nad Orlicí – Vysoké Mýto 4:0
Branky: 2x Hoffman, Fišer, Pirkl


O poznání lepší turnaj, než minulý týden v

...celý článek


Předchozí   1  2 3 4 5 6 7   .. 21 Další

 

Sponzoři

Generální sponzor:
Střešní okna Langer
Město Ústí n.O.
Hlavní sponzor:
Sporthotel Tichá Orlice
UO.SPORT s.r.o.
SPINTEX s.r.o.
Mediální partner:
Kabelová televize
OIK Tv
Deník
Sponzor I. kategorie:
Orlimex s.r.o.
Strabag
SMC
Sponzor II. kategorie:
Fortuna
Partners
ISOTEP
RIETER
Zahradnictví Šťastný
Luděk Skala servis BOZP a PO
Generalli
Sponzor III. kategorie:
A.B.V. s.r.o.
FPOS a.s.
Kaja Uno
Stavona
Adidas ČR s.r.o.
Recycling
Tepvos
Sponzor IV. kategorie:
Elektro Franc s.r.o.
AZ Trade
Váhy Brabec

Fotogalerie

bez popisku

bez popisku

bez popisku

navštivte fotogalerii

Zajímavé odkazy

ČMFS
Výsledky divize C


 


Design&Code&Programing P-cut webdesign