Homepage > Mladší přípravka > Výsledky

Mužstva TJ Jiskra

TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-09-19 10:26:15

TURNAJ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY
Ústí nad Orlicí 17.9.2016

SESTAVA: Husička Jakub, Bartuš Max, Chaloupka Ondřej, Klouda Tobiáš, Pirkl Mikuláš, Křížek Matěj, Hoffman David.

Ústí nad Orlicí – Česká Třebová 2:3 (1:2)
Branky: Hoffman, Pirkl

Ústí nad Orlicí – Pardubice 2:7 (2:3)
Branky: Klouda, Chaloupka

Ústí nad Orlicí – Lanškroun 2:8 (2:4)
Branky: Chaloupka, Hoffman


První domácí turnaj se nám výsledkově nepovedl, ale hra nebyla tak špatná a je na čem stavět. Kluci se snažili, ale ještě nemají zažité návyky. Budeme muset zapracovat na posunech po hřišti. Zatím by většina kluků byla nejraději všude tam, kde je balon a to takhle už hrát nejde.

TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-09-13 13:10:25

TURNAJ MALDŠÍ PŘÍPRAVKY
Moravská Třebová 10.9.2016

Sestava: Sedlák Dominik, Bartuš Max, Chaloupka Ondřej, Klouda Tobiáš, Křížek Matěj, Kusý Matěj, Skala Daniel, Pirkl Mikuláš.

Ústí nad Orlicí – Chrudim 7:4
Branky: 3x Kusý, 2x Skala, Křížek, Klouda


Ústí nad Orlicí – Letohrad 15:2
Branky: 6x Skala, 4x Kusý, 4x Chaloupka, Pirkl


Ústí nad Orlicí – Vysoké Mýto 6:0
Branky: 3x Kusý, Pirkl, Skala, Chaloupka


TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-06-06 10:04:06

TURNAJ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY
CHOCEŇ 4.6.2016

SESTAVA: Husička Jakub, Skala Daniel, Hejtman Karel, Klouda Tadeáš, Pirkl Viktor, Bartuš Max, Hoffman David.

Ústí nad Orlicí – Dolní Dobrouč 7:2 (5:2)
Branky: 6x D. Hoffman, Hejtman

Ústí nad Orlicí – Choceň „A“ 6:6 (2:4)
Branky: 3x Skala, 2x Pirkl, D. Hoffman

Ústí nad Orlicí – Choceň „B“ 4:6 (3:2)
Branky: 3x Skala, Klouda

Ústí nad Orlicí – Libchavy 3:7 (1:3)
Branky: 2x D. Hoffman, Skala

TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-05-31 11:00:08

Krajské kolo 21. 5. 2016 v Moravské Třebové
Sestava: Kusý - Dušek, Pánek, Husička,Fišer, Čereba.

Ústí - Holice
6 : 6 /3 : 4/
Branky: 3x Pánek, 2x Fišer, Dušek

Ústí - M.Třebová
2 : 10 /1 : 4/
Branky: Dušek, Pánek

Ústí - D.Újezd
3 : 5 /3 : 1/
Branky: 2x Fišer, Pánek

Okresní kolo 15. 5. 2016 v Němčicích
Sestava: Sedlák - Pirkl, Husička, Bartuš, Eliáš, Klouda, Hejtman.

Ústí "B" - Němčice
3 : 3
Branky: 2x Klouda, Pirkl

Ústí "B" - Tatenice
1 : 12
Branky: Klouda

Ústí "B" - Semanín
4 : 1
Branky: 2x Klouda, 2x Pirkl



Okresní kolo 21. 5. 2016 Dolní Dobrouč
Sestava: Sedlák - Pirkl, Klouda, Eliáš, Bartuš, Cindr.

Ústí

...celý článek


TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-05-17 08:02:43

Krajská soutěž 15.5. 2016 Letohrad

Sestava: Kusý - Horálek, Čereba, Cindr, Fišer, D.Hoffman, Dušek.

Výsledky:
Letohrad - Ústí
14 : 0 /6 : 0/
Jednoznačná záležitost soupře, který nás přehrál ve všech směrech.

Polička - Ústí
4 : 4 /1 : 2/
Branky: Horálek, Fišer, Hoffman, Dušek
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remizou.

D.Újezd - Ústí
1 : 6 /1 : 2/
Branky: Cindr,Fišer,Čereba,Dušek,Horálek, Kusý
Konečně jsme zahráli to, na co máme, dařila se nám i kombinace, ještě nekolik dalších šancí zůstalo nevyužito.

René Zachař
trenér




TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

2016-05-10 07:07:29

Dohrávka krajské soutěže Libchavy 5.5. 2016
Sestava: Sedlák - čereba, D.Hoffman, Pánek, Fišer, Cindr, Kusý, Dušek.
Výsledky:
Libchavy - Ústí
8 : 8 /5:5/
Branky: 4x Fišer, 2x Kusý, D.Hoffman, Pánek

Letohrad - Ústí
11 : 3 /5:2/
Branky: 3x Pánek


Krajská soutěž M.Třebová 7.5. 2016
Sestava: Sedlák - Pánek, Horálek, Fišer, Kusý, Dušek.

Výsledky:
M.Třebová - Ústí
13 : 8 /8:3/
Branky: 3x Pánek, 2x Fišer, 2x Kusý, Horálek

Polička - Ústí
9 : 5 /5:2/
Branky: 2x Horálek, Kusý, Fišer, Pánek

Libchavy - Ústí
8 : 5 /3:1/
Branky: 2x Horálek, Kusý, Pánek, Fišer


Okresní přebor Letohrad 7. 5. 2016
Sestava: Pánek - Kloluda, Pirkl,

...celý článek


Předchozí   1 2 3  4 5 6 7   .. 21 Další

 

Sponzoři

Generální sponzor:
Střešní okna Langer
Město Ústí n.O.
Hlavní sponzor:
Sporthotel Tichá Orlice
UO.SPORT s.r.o.
SPINTEX s.r.o.
Mediální partner:
Kabelová televize
OIK Tv
Deník
Sponzor I. kategorie:
Orlimex s.r.o.
Strabag
SMC
Sponzor II. kategorie:
Fortuna
Partners
ISOTEP
RIETER
Zahradnictví Šťastný
Luděk Skala servis BOZP a PO
Generalli
Sponzor III. kategorie:
A.B.V. s.r.o.
FPOS a.s.
Kaja Uno
Stavona
Adidas ČR s.r.o.
Recycling
Tepvos
Sponzor IV. kategorie:
Elektro Franc s.r.o.
AZ Trade
Váhy Brabec

Fotogalerie

bez popisku

bez popisku

bez popisku

navštivte fotogalerii

Zajímavé odkazy

ČMFS
Výsledky divize C


 


Design&Code&Programing P-cut webdesign