Homepage > Mladší přípravka > Výsledky

Mužstva TJ Jiskra

Zimní turnaje přípravek

2013-01-29 08:26:03

Turnaj mladší přípravky v Libchavách 16.1.2013

brankař : Špitálský Matěj
obrana : Šmídová Kateřina, sýkora Matěj, Bouška Milan
útok : Teplý Tomáš, Špaček Michal, Hoffman Filip

Libchavy – UnO 3:0 ( 2:0 )
Choceň – UnO 1:1 ( 1:1 ) Branka - Špaček Michal
Česká Třebová – UnO 3:1 ( 1:0 ) Branka - Šmídová Kateřina
Vysoké Mýto – UnO 1:2 ( 1:1 ) Branky - Bouška Milan, Špaček Michal


1.Libchavy 9bodů
2.Česká Třebová 9 bodů
3. Vysoké Mýto 6 bodů
4. Ústí 4 body
5. Choceň 1 bod

Zimní turnaje přípravek

2012-12-18 13:09:50

Turnaj přípravka Libchavy 15.12.2012

Sestava :
Brankář: Zachař Dennis,
Obrana : Šmídová Kateřina, Sýkora Matěj, Štusák David,
Útok : Špařek Michal, Hoffman Filip, Koukol Martin

Hráno každý s každým na 2 x 8 minut

1. Ústí nad Orlicí – Česká Třebová 2:2 – 2x Špaček Michal
2. Ústí nad Orlicí – Libchavy A 0:2
3. Ústí nad Orlicí – Chrudim 0:4
4. Ústí nad Orlicí – Libchavy B 3:0 – 2x Špaček Michal,
Hoffman Filip




Zimní turnaje přípravek

2012-12-10 07:43:54

Turnaj v Rokytnici 8.12.2012


SESTAVA: Zachař Dennis, Študák David, Šmídová Kateřina, Sýkora Matěj, Zachař Jakub, Koukol Martin, Hoffman Filip, Bartoň Šimon,

Hráno na 1x 20 minut
1) Ústí nad Orlicí – Rokytnice 3:0 2x Koukol Martin, Hoffman Filip
2) Ústí nad Orlicí – Vamberk 1:5 Sýkora Matěj
3) Ústí nad Orlicí – Rychnov nad Kněžnou 5:1 2x Zachař Jakub, Hoffman Filip, Šmídová Kateřina, Koukol Martin

Zimní turnaje přípravek

2012-12-03 12:10:37

Turnaj mladší přípravky v Chocni 1.12.2012

SESTAVA : Špitálský Matěj, Sýkora, Matěj, Šmídová Kateřina, Zachař Dennis,
Štusák David, Teplý Tomáš, Koukol Martin, Špaček Michal, Hoffman Filip

Hráno na jeden poločas 14 minut hrubého času.

Ústí nad Orlicí – Litomyšl 4 : 0 BRANKY : 2x Špaček, Šmídová, Teplý
Ústí nad Orlicí – Sruby 1 : 0 BRANKA : Špitálský
Ústí nad Orlicí – Zámrsk 4 : 0 BRANKY : Koukol, Zachař, Teplý, Špaček
Ústí nad Orlicí – Libchavy 0 : 0
Ústí nad Orlicí – Choceň A 0 : 0
Ústí nad Orlicí – Choceň B 4 : 0 BRANKY : 2x Teplý, Zachař, Hoffman

Konečné pořadí :

1) Ústí nad Orlicí
2) Choceň A

...celý článek


Turnaje přípravek

2012-11-12 08:09:26

TURNAJ MADŠÍ PŘÍPRAVKY V HOLICÍCH 11.11.2012

SESTAVA: Špitálský Matěj, Sýkora Matěj, Šmídová Kateřina, Zachař Dennis, Štusák David, Teplý Tomáš, Bouška Milan, Špaček Michal, Hoffman Filip.

1. Zápas : Ústí nad Orlicí – Olomouc 1:4 Branka - Teplý Tomáš
2. Zápas : Ústí nad Orlicí – AFK Chrudim 2:4 Branky – Špaček Michal 2x
3. Zápas : Ústí nad Orlicí – Holice 2:1 Branky – Bouška Milan 2x
4. Zápas : Ústí nad Orlicí – Solnice 1:0 Branka – Bouška Milan
5. Zápas : Ústí nad Orlicí – Vysoké Mýto 2:1 – Branky – Teplý Tomáš 2x

Po základní skupině, která se hrála každý s každým jedenkrát 17 minut, jsme obsadili druhé místo a postoupili tak do finále.

Tabulka po základní skupině :

...celý článek


Předchozí  1 .. 15 16 17 18 19 20  21   

 

Sponzoři

Generální sponzor:
Střešní okna Langer
Město Ústí n.O.
Hlavní sponzor:
Sporthotel Tichá Orlice
UO.SPORT s.r.o.
SPINTEX s.r.o.
Mediální partner:
Kabelová televize
OIK Tv
Deník
Sponzor I. kategorie:
Orlimex s.r.o.
Strabag
SMC
Sponzor II. kategorie:
Fortuna
Partners
ISOTEP
RIETER
Zahradnictví Šťastný
Luděk Skala servis BOZP a PO
Generalli
Sponzor III. kategorie:
A.B.V. s.r.o.
FPOS a.s.
Kaja Uno
Stavona
Adidas ČR s.r.o.
Recycling
Tepvos
Sponzor IV. kategorie:
Elektro Franc s.r.o.
AZ Trade
Váhy Brabec

Fotogalerie

bez popisku

bez popisku

bez popisku

navštivte fotogalerii

Zajímavé odkazy

ČMFS
Výsledky divize C


 


Design&Code&Programing P-cut webdesign