(P.Skala) J.Štika
(D.Mach)

rozhodčí: Mariánus
góly: Provazník

Hned v úvodu nás soupeř zaskočil střelou, kterou Hubálek zneškodnil, jako pak v první půli ještě několikrát. Naše první gólovka přišla v 15´, když odraženou střelu od břevna Pavla Štiky nasměroval Josef Štika pouze do hostujícího brankáře. Dále ještě několikrát vystřelil Chalupník, ale do kabin se šlo bez branek.
Další stoprocentní tutovku zazdil v 63´ Chalupník na tyč a neujaly se ani další dvě jeho střely. Aby smůly

...celý článek

Konečná tabulka I A třída dorostu soubor ve formátu pdf.

17. kolo I.A třídy

2015-06-01 10:13:28

Polička/Bystré - Řetová/Ústí B 5:2 (4:0)

žk: V.Langer

Do zápasu jsme vstoupili katastrofálně a po třech prohraných soubojích jsme v 11´ prohrávali již 3:0. Další dvě střely domácích zneškodnil brankář Špitálský. Na naší straně se ve slibné šanci ocitl dvakrát Langer. Těsně před poločasem zvyšují domácí po rohu na hrozivých 4:0.
Hned po přestávce se po přihrávce Provazníka ocitl v tutovce Štika. Další gól ovšem opět vstřelili domácí v 52´. V 58´ vybojoval míč J.Štika, přihrál Pošepnému, a ten střelou snižuje na 5:1. V 85´

Tabulka po 18. kole soubor ve formátu pdf.

žk: Falta, Chalupník, Pavlásek

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po několika neproměněných šancích se ve 13´ dostal ke střele Falta a otevřel tak skóre 1:0. Do poločasu to ovšem bylo na branky vše, když slibně vypadala střela Provazníkova nebo šance Turka.
Po poločase se obraz hry nezměnil. Byli jsme aktivní již od obrany, odkud jsme zakládali pohledné kombinační akce. Soupeř, který druhou půlku hrál bez zraněného hráče v desíti,

Tabulka po 17. kole soubor ve formátu pdf.

Š.Falta M.Maier

V oslabené sestavě jsme nastoupili proti soupeři ze spodních pater tabulky. Hra od začátku byla vyrovnaná až do osmé minuty, kdy jsme obdrželi první lacinou branku, když nikým neatakovaný domácí útočník uklidil odražený míč do naší sítě. A v 18´ to samé. Ve 26´ domácí střílí třetí branku.
Do druhé půlky jsme trochu zamíchali sestavou a pět minut jsme domácí zatlačili. Po hrubce v obraně jsme však dostali čtvrtou branku, a byl konec. Hosté pak postupně navyšovali své vítězství.
Občas jsme sehráli pěknou kombinaci, ovšem

Tabulka po 16. kole soubor ve formátu pdf.

góly: Provazník 2x

Zápas jsme začali aktivně a v první pětiminutovce se v šancích ocitli Pirkl a T. Langer. Ve 13´ jsme po několika nedorozuměních nezachytili průnik hostů po levém křídle, naštěstí zakončení skončilo vedle naší branky. I nadále se hrálo více na polovině soupeře, do slibného zakončení se v 16´ dostal agilní Pirkl a v 19´ T.Langer, bohužel gól nepadl. Po půl hodině hry jsme trochu upadli do letargie a míče pouze nakopávali. V tuto dobu nás podržel brankář Špitálský, který

Tabulka po 15. kole soubor ve formátu pdf.

14. kolo I.A třídy

2015-05-04 09:54:57

SOKOL PROSETÍN/HOLETÍN - ŘETOVÁ/ÚSTÍ N.O. "B"
5 : 1 / 2 : 1/
SESTAVA: Pavlásek - Kovář - Š.Falta - V.Langer - Lipavský
Skala - Pošepný - T.Langer - P.Štika
Turek - Mach
BRANKA: T.Langer

V Holetíně odehrál dorost velmi špatné utkání a jen nešikovnosti domácích neskončil zápas ještě větším debaklem. Za celý zápas si náš tým vypracoval jen jednu pohlednou akci, když Pošepný poslal po lajně Skalu, ten posunul před branku na T.Langera jenž v 11.min. otevřel skóre. To bylo ze strany společného týmu Řetová/Ústí "B" všechno. Ve 20.min. domácí vyrovnali a ve 24.min. po úspěšném brejku zvýšili na 2:1. Po přwestávce přidal soupeř další tři branky a zápas rozhodl. Další