Fakta z utkání:
Branky:
Sestava: Sýkora-Faltus,Batrla,Mako,Kolář-Barkóci Cihlář-Motl,Šmíd,Špitálský-Abrahám

Zraněními a jinými absencemi zdecimovaný mladší dorost nastoupil proti pátému celku tabulky bez respektu.
První poločas jsme prohráli 0:3. Ve druhé půli se naplno projevila absence hráčů základní sestavy. Síly rychle ubývaly a soupeř nám v poklidu přidal šest branek. Výsledné skóre se tak zastavilo těsně pod potupnou desítkou.
Netrpělivě vyhlížíme uzdravení zraněných hráčů, aby se konkurence v týmu zvětšila.
Příští zápas, první z trojice venkovních zápasů v Praze, hrajeme tuto sobotu na půdě Meteoru Praha.

25. KOLO DIVIZE U17

2018-05-14 16:19:45

MFK Trutnov – Jiskra Ústí nad Orlicí
7 : 0 (3 : 0)

Sestava: Špitálský-Faltus,Batrla,Popelka,Mako-Kolář Cihlář-Motl,Šmíd, Popel(43.Abrahám)-Beran

Mladší dorostenci nastoupili do utkání v Trutnově s obráncem Špitálským v brance.
Od začátku nebylo pochyb, kdože si z tohoto zápasu odnese tři body. Brankový účet otevřeli domácí již v 7.minutě a do konce zápasu vstřelili ještě šest branek. Náš mladý celek se snažil, ale na vyspělejšího soupeře to nestačilo.

Další utkání odehraje mladší dorost v sobotu 19. 5. 2018 na domácím hřišti proti hráčům Benešova B.

tabulka po 25. kole soubor ve formátu pdf.

24. KOLO DIVIZE U17

2018-05-07 16:50:17

Jiskra Ústí nad Orlicí U17 - TJ Svitavy U17
0 : 2 (0 : 2)

Sestava: Rössler-Špitálský(41.Bartoš,)Batrla,Popelka,Faltus-Cihlář(47.Šafránek), Mako-Motl(50.Sýkora),Šmíd,Popel-Barkóci

Po smolně prohraném utkání v Novém Bydžově, kdy branku viděl bohužel jen asistent rozhodčího, nastoupili mladší dorostenci na domácím hřišti proti hráčům TJ Svitavy.
Vývoj utkání určila již první minuta, kdy naši hráči inkasovali z kopačky Kudy. Tentýž hráč zvýšil v 19. minutě na 0:2. Naši hráči se snažili, ale tentokrát se jim branku vstřelit nepodařilo. Zápas tak skončil výhrou hostí 0:2.

K dalšímu utkání cestují dorosty v sobotu 12. 5. 2018 do Trutnova

tabulka po 24. kole soubor ve formátu pdf.

23. KOLO DIVIZE U17

2018-04-30 08:52:51

RMSK CIDLINA - JISKRA ÚSTÍ N.O.
1 . 0 //0 : 0/

Jediná chybička rozhodla o tom, že mladší dorost tentokrát bodovat nebude.

Referát se připravuje

tabulka po 23. kole soubor ve formátu pdf.

22. KOLO DIVIZE U17

2018-04-23 09:11:54

2 : 1 (0 : 1)
Branky: Batrla, Sýkora
Sestava: Rössler-Špitálský, Batrla,Sýkora,Motl-Mako,Barkóci-Abrahám,Šmíd, Křivánek-Popel

Mladší dorostenci Jiskry zvládli svůj zápas proti Nymburku podstatně lépe než jejich starší kolegové.
Od začátku se hrál poměrně vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Jako první se ke slovu dostali hosté, kteří se ve 28.minutě ujali vedení brankou Kovacse – 0:1. S našimi hráči inkasovaný gól otřásl a do konce poločasu se jim vyrovnat nepodařilo.
Ve druhém poločase se hráči Jiskry snažili, ale hosté je svou pozornou obranou do vážnějších šancí nepouštěli. Na začátku poslední

...celý článek

tabulka po 22. kole soubor ve formátu pdf.

21. KOLO DIVIZE U17

2018-04-16 09:13:27

SK Střešovice 1911 U17 – Jiskra Ústí nad Orlicí U17
1 : 1 (0 : 1)

Sestava: Sýkora-Faltus,Popelka,Batrla,Motl-Mako,Cihlář -Křivánek(53.Špitálský), Barkóci,Popel-Šmíd

Branky: Šmíd

Také sedmnáctka sehrála další utkání ve Střešovicích. Stejně jako v zápase staršího dorostu se hrál celkem vyrovnaný fotbal. Domácí se snažili, ale pozorná defenzíva hostů je do vážnějších šancí nepouštěla. Naopak: dvě minuty před koncem poločasu udeřilo na domácí straně. Šmíd prostřelil domácího brankáře a do kabin se šlo za stavu příznivějšího pro hráče Jiskry.
Ve druhém poločasu začaly docházet síly, ale dorostenci Jiskry nechtěli připustit vyrovnání. To se jim dařilo až do

tabulka po 21. kole soubor ve formátu pdf.