Jeřábek – Fikejz – Grunta – T.Hoffman/80.M.Ráb/ – Šebrle
Pirkl/90.Januška/ – Svoboda - Bárta – Pavlásek Krummer/60.Černý/
Chalupník/89.Hubálek/
BRANKY: Bárta, Pavlásek, Krummer

Ústecké béčko pokračuje ve vítězné sérii, ale na hřišti posledního celku tabulky to nebylo vůbec lehké. V kombinované sestavě, bez několika obvyklých opor museli svěřence trenéra Tesaře čelit tradičnímu ostrému domácímu nástupu Újezdu. Do dvacáté minuty se hosté prakticky nedostali ze své půlky a děkovat mohli hlavně svému brankáři dorostenci Jeřábkovi. Na podmáčeném terénu ústecká obrana

...celý článek

tabulka po 7. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 3x J.Procházka, M.Krátký, Falta, Grunta

Ústecké béčko dělá svým příznivcům poslední dobou radost. Proti M.Třebové zopakovalo výborný výkon i výsledek jako proti vedoucí Tatenici před čtrnácti dny. Škoda, že za nepříznivého počasí nenašlo cestu na stadion více diváků. Od úvodního hvizdu rozhodčího domácí svého soupeře zatlačili do obrany a jednoznačný průběh zápasu vydržel až do konce. Už ve 2. min. Krátký ideálně uvolnil

tabulka po 6. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 2x Chalupník, Fikejz, Pirkl

Ústecké béčko veze důležité tři body ze hřiště vždy nebezpečného soupeře. Kombinovaný tým trenéra Tesaře musel od úvodních minut čelit tlaku domácích, kteří chtěli vsítit co nejdříve uklidňující gól. Úvodní nápor však dlouho netrval a hra se postupně vyrovnala. Přesto se domácí dokázali jako první prosadit, když špatný odkop od branky trestají střelou z téměř poloviny hřiště. Gólmana Hubálka takto

tabulka po 5. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 75.´, 85.´ a 89.´ Strnad, 15.´ a 54.´ Habrman, 32.´ Bárta

Proti vedoucímu celku tabulky, nastoupilo na několika postech posílené béčko s cílem zastavit sestupnou tendenci svých výkonů i výsledků. Hosty doprovází vždy velmi početná skupina příznivců a nejinak tomu bylo i v nedělním podvečeru. Zápas tak měl díky této skutečnosti výbornou atmosféru, hráčům se muselo hrát moc dobře. Hosté přijeli bez několika zraněných opor, chyběl hlavně

tabulka po 4. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 5.´ a 65.´ Pravec, 82.´ Chudý – 23.´ Grunta, 70.´ Chalupník

Výkony i výsledky „B“ týmu mají velmi sestupnou tendenci. Po hladkém vítězství v Králíkách, přišla domácí remíza se Sloupnicí a do třetice porážka na hřišti velmi průměrného soupeře. V Dolním Újezdu hosté stále jen dotahovali, aby v závěru přišli o všechny body. Tradiční nekoncentrovanost v úvodu potrestal už v 5. min. Pravec – 1:0. Poté se hrálo nahoru dolu a tuto fázi hry

tabulka po 3. kole soubor ve formátu pdf.

Chalupník

Po hladkém vítězství v Králíkách nastupovali domácí k utkání v roli vysokého favorita. Tuto úlohu však plnili jen několik úvodních minut. Ve 4. min. se po pěkné kombinaci s Černým dostal za obranu Procházka, mířil však vysoko nad branku. Vzápětí běžel sám na brankáře také Chalupník, ale dopadl stejně. Málokdo z přítomných diváků tušil, že to bylo ze strany domácích nadlouho vše. A protože ani hosté nejevili žádnou aktivitu, odehrávala se na