Hubálek – Skalický – Grunta – Bohunek/30.Pavlásek/ - Šebrle/46.M.Krátký/
Procházka – Svoboda – Fikejz – Chalupník - Pirkl
Pinkava
BRANKY: 2x M.Krátký

Nově se tvořící B mužstvo pod vedením staronového trenéra Tesaře absolvovalo úvodní přípravné utkání proti soupeři, který kope I. B třídu ve skupině A. Utkání bylo od úvodní až do poslední minuty jednoznačnou záležitostí domácích, kterým až na koncovku nelze nic moc vytknout. Místy až drtivý tlak přinesl v obou poločasech řadu standardních situací, nadějných i vyložených šancí, ale navrch měl dlouho robustní gólman

BRANKY: 6.´ Motl - 32.´ Kristek, 53.´ Severa, 83.´ Urban

„B“ mužstvo zakončilo své dvouleté účinkování v I. A třídě domácí porážkou s týmem Litomyšle, který na jaře patřil k nejlepším v soutěži. Středeční předehrávku závěrečného kola začali domácí jako obvykle dobře, ale postupem času začaly hráčům docházet síly a příležitost k vyniknutí dostával stále častěji gólman Truhlář. Hlavně jeho zásluhou měl zápas až do samotného závěru

BRANKY: 51.´ Černohous, 82.´ Stejskal

Béčko ve svém předposledním vystoupení v I. A třídě nenavázalo na výkon a výsledek z Vysokého Mýta. Na hřišti v Mistrovicích, kam bylo utkání na žádost domácích přeloženo, udrželi ústečtí v úmorném vedru bezbrankový stav v 1. poločasu. Vyrovnané utkání se nakonec zlomilo po přestávce. Krátce po zahájení druhé části v 51. min. otevřel skóre letohradský Černohous – 1:0. Marná snaha hostů o příznivější výsledek

tabulka po 25. kole soubor ve formátu pdf.

24. KOLO I. A TŘÍDY

2017-06-05 09:55:24

SK Vysoké Mýto „B“ – Jiskra Ústí nad Orlicí „B“
1 : 2 ( 0 : 1 )
Fakta z utkání:
Branky: Fikejz z penalty, Kalousek
Sestava: Truhlář – Kalousek(90.Eliáš), Šebrle, Novák(62.Černý), Grunta – Kopecký, Vacek – Skalický, Fikejz, Pirkl(70.Pavlásek) – Chalupník(46.Heger)

Rozhodčí: Schmeiser, Morávek, Rázek Hráno ve středu 31. 5. 2017

Dobrou obrannou hrou vyválčilo ústecké béčko cennou výhru ve Vysokém Mýtě.
Zápas samotný začal náporem osmi hráči širšího kádru A mužstva nabité rezervy domácích. Hráči Jiskry hráli od začátku soustředěnou obranu s pokusy o brejky. Ty se ale moc nedařily, a tak se Jiskra prvních dvacet minut víceméně bránila, ale za to úspěšně. Domácí kombinovali

tabulka po 24. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKY: 10.´ Procházka, 19.´ Novák – 34.´ Svatoň, 78.´ Cach

Utkání dvou posledních celků tabulky přineslo zajímavý fotbal s neuvěřitelně dramatickou a rekordní penaltovou nadstavbou. Domácí začali velmi dobře, už ve 2. min. prošel středem hřiště Procházka, ještě lépe vypálil, ale míč se zastavil na tyči. V 10. min. utekl po pravém křídle Kalousek, velmi dobře nacentroval před branku, kde se hlavou prosadil Procházka – 1:0. Gól

Tabulka po 23. kole soubor ve formátu pdf.

BRANKA: Šebrle

B mužstvo má za sebou další nepovedený zápas končící vysokou porážkou. Ani v tomto střetnutí nebylo Ústí vyloženě horším týmem, ale zbytečné chyby a neschopnost vstřelit gól jsou vodou na mlýn soupeřům. Především v 1. poločasu byli hosté více než vyrovnaným partnerem v zajímavém, rušném utkání. Ve 4. min. se po akci Pirkla s Procházkou dostal k zakončení Kopecký, mířil však nad branku. Ve 20. min. se na druhé straně vyznamenal Truhlář, když

tabulka po 22. kole soubor ve formátu pdf.